مناسبت ها
     
تعداد بازدیدکنندگان
     
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
  
     
اخبار
     
بازدید از گلخانه
دانش آموزان پایه دوم جهت یک گردش علمی به گلخانه ی خیار سبز رفتند که هدف از این بازدید :
1-بازدید از فضای گلخانه 2 - توضیحات مسئول گلخانه در مورد رشد و تکثیر گیاهان 3 - هدف آشنایی با رشد گیاهان مناسب با شرایط آب و هوایی منطقه و لزوم وجود درختان جهت تولید اکسیژن
 

المپیاد ورزشی درون مدرسه ای
 
روز یکشنبه مورخ 98/8/19 المپیاد درون مدرسه ای در دبستان برگزار شد .هدف از اجرای این برنامه آشنایی دانش آموزان با رشته های مختلف ورزشی اعم از ژیمناستیک ، کاراته ، شنا ، شطرنج ، طناب کشی و ... می باشد.

روز 13 آبان
روز دانش‌آموز در ایران مصادف است با ۱۳ آبان هر سال. علت نامگذاری این روز، واقعه کشتار جمعی دانش‌آموزان تهرانی می‌باشد که به نشانه اعتراض به حکومت پهلوی در صبح روز ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در محوطه دانشگاه تهران جمع شده بودند.

سفره ی حضرت رقیه (س)
روز چهارشنبه مورخ 98/7/24 دانش آموزان مهمان سفره حضرت رقیه(س) بودند . عزاداری زیبای دهه آخر ماه صفر با حضور مسئولین محترم مجتمع و دانش آموزان عزیز همراه با مداحی دانش آموزان و نوای گرم حاج سعید میرزایی نسب " برگزار گردید.

روز جهانی کودک
به مناسبت روز جهانی کودک دانش آموزان  بادبادک آرزوها را برافراشتن وبه تماشای فیلم سینمایی کودکانه نشستند .

جشنواره صبحانه تخم مرغی
به مناسبت روز جهانی تخم مرغ جشنواره غذای تخم مرغی در دبستان برگزار شد .
تخم مرغ یکی از کاملترین، ارزانترین و فراوان ترین غذاهای پروتئینی است که بعد از شیر جایگاه دوم را در تغذیه اقشار جامعه می تواند داشته باشد. ولی به دلیل غیر علمی و باورهای اشتباه از مصرف مناسب این فرآورده مغذی خودداری می شود.

انتخابات انجمن اولیاء و مربیان
انجمن اولياء و مربيان مظهر همكاري و مصداق مشورت و همفکری خانه و مدرسه در امر تعليم و تربيت كودكان است و اهمیت پرداختن به آن بر کسی پوشیده نیست ...

روز آتش نشانی
روز 7 مهر 1359 وقتی که دشمن بعثی به پالایشگاه آبادان حمله هوایی کرد، آتش نشانان منطقه و شهر های اطراف برای مهار آتش به پالایشگاه رفتند که در حین عملیات خاموش کردن آتش، مجدداً هواپیماهای دشمن اقدام به بمباران پالایشگاه می کنند که منجر به شهادت تعداد زیادی از آتش نشانان می شود....
 
                                                 
 

انجمن کلاسی
یکی از مسائل و چالش های آموزشی در دنیای امروز ارتباط مؤثر بین والدین دانش آموزان با معلمان و مربیان است .اولین جلسه دیدار معلم با والدین در سال تحصیلی برای معلمان و اولیا بدان جهت از اهمیت ویژه ای برخوردار است که، از بسیاری مشکلات و تنش های احتمالی در طول سال تحصیلی جلوگیری می کند.

شورای معلمین
شاورهم فی الامر فاذا عزمت فتوکل علی الله ، ان الله یحب المتوکلین "با مردم در امور یا کارها مشورت کن و آنگاه که تصمیم گرفتی به خدا توکل کن که خداوند توکل کنندگان را دوست دارد "
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  آرشیو خبر‌ها